Zážitková střelba Nová Ves nad Lužnicí (Jihočeský kraj) ⚡

Pokud toužíte po novém zážitku, který vás naplní adrenalinem a vzrušením, určitě si nenechte ujít možnost střílení na venkovní střelnici v Nové Vsi nad Lužnicí. Ať už vlastníte zbrojní průkaz nebo ne, můžete si vychutnat bezpečnou střelbu z různých typů zbraní a prožít tak nezapomenutelné okamžiky. Na co se můžete těšit? Více o střelbě v Nové Vsi nad Lužnicí


Jak střelecký zážitek v Nové Vsi nad Lužnicí probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Tým zkušených instruktorů se vždy zaměřuje na bezpečnost a poskytuje vám důkladné školení v oblasti zacházení se zbraněmi. Během celé střelby vás budou neustále provázet a poskytnou vám veškerou potřebnou podporu. Pokud máte nějaké dotazy ohledně zbraní nebo střelby, neváhejte se na ně obrátit. Rádi vám poskytnou veškeré potřebné informace a zajistí, aby váš zážitek byl co nejbezpečnější a nezapomenutelný. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihočeském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem obdarovat své blízké originálním dárkem? Co takhle zvážit střelbu? Tento zážitek přináší nejenom napětí a vzrušení, ale také nabízí možnost vyzkoušet si něco nového a nezapomenutelného. Pokud nevíte, jaký balíček si vybrat, určitě si vyzkoušejte balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček obsahuje nejzajímavější zbraně a je ideální volbou pro každého, kdo se chce pobavit a užít si skvělý zážitek plný adrenalinu.


Jaké střelecké balíčky jsou v Nové Vsi nad Lužnicí k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Nová Ves nad Lužnicí – Půjdete do toho?