Zážitková střelba Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj)

Zážitková střelba Jindřichův Hradec je bezesporu nezapomenutelným zážitkem, který je k dispozici i pro ty, kteří nevlastní zbrojní průkaz. Na venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů si díky tomu můžete užít bezpečnou, ale akční střelbu při které se Vám určitě trochu zrychlí tep. Ničeho se však nebojte. V současnosti jsou k dispozici tři různé balíčky zbraní, ze kterých si určitě vyberete. Podrobnější informace o nich najdete níže. Více o střelbě v Jindřichově Hradci


Jak střelecký zážitek v Jindřichově Hradci probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Jindřichův Hradec

Samotný začátek představuje důkladné proškolení týkající se správného používání zbraní a manipulace s nimi. Vše Vám bude vysvětleno a ukázáno takže se nemusíte nijak předem připravovat. Po celou dobu zážitkové střelby vás budou instruktoři nadále sledovat a poskytnou vám potřebné rady a tipy, jak vylepšit vaše střelecké výkony a samozřejmě dohlédnou na bezpečnost všech účastníků.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Lišova u ČB daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihočeském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Tento zážitek je z důvodu bezpečnosti určen pouze pro osoby plnoleté, tedy starší 18 let. Znovu připomínáme, že zbrojní průkaz není podmínkou. Po celou dobu totiž budete pod dohledem instruktorů.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento střelecky zajímavý balíček vám nabízí střelbu z 10 různých zbraní, takže si můžete skutečně širokou vyzkoušet škálu různých typů s celkem 78 náboji. Mezi zbraněmi, které si na vlastní „kůži“ vyzkoušíte, patří pistole, samopaly, ale dokonce i brokovnice. Budete se skvěle bavit!

Sniper

Zážitková střelba s balíčkem Sniper je pro ty, kteří chtějí vylepšit své střelecké schopnosti a vyzkoušet si střelbu z různých odstřelovacích zbraní, které jsou určeny pro střelbu na delší vzdálenosti. Sniper balíček obsahuje 8 zbraní, včetně moderních a sportovních odstřelovacích pušek s celkově 46 náboji.

Zbraně elitních jednotek

Staňte se členem elitních jednotek díky střeleckému balíčku Zbraně elitních jednotek. Tento balíček nabízí možnost střelby z celkem 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkově vystřelíte 89 nábojů, takže se můžete těšit na opravdu hodně zábavy!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze sport, ale také zážitek s trochou adrenalinu. Proto může být skvělým dárkem, který oživí monotónní rutinu. Pokud si nejste jistí, který balíček zvolit jako dárek, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí Průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Vše bylo Ok. Zajímavé zbraně. Organizace i bezpečnost dobře zajištěná. Příběhy některých zbraní s okénkem do historie. Super odpoledne. Marie Š., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Jindřichův Hradec – Půjdete do toho?