Kurz přežití Rynoltice u Liberce 🏞️

Přijďte a objevte svou vnitřní sílu na kurzu přežití v přírodě v Rynolticích u Liberce! Naučíte se nejen zvládnout základní dovednosti pro obstarání pití, obživy a noclehu, ale také budete mít možnost prozkoumat nádhernou přírodu v každém ročním období. S dohledem našeho zkušeného instruktora, který je válečným veteránem speciálních jednotek, trenérem 1. třídy a držitelem černého pásku, budete mít jedinečnou příležitost získat cenné znalosti a techniky potřebné pro přežití v přírodě. Vaše dovednosti budou posíleny a zvýšená sebedůvěra vám umožní překonávat jakékoli výzvy. Více o kurzu přežití v Rynolticích


Jak kurz přežití Rynoltice probíhá?

Dvoudenní kurz je navržen tak, aby byl intenzivní a efektivní, a přesto se dostatečně věnuje každému účastníkovi individuálně. Můžete se těšit na dynamické skupinové aktivity, praktické cvičení a získáte neocenitelné dovednosti, které vám budou sloužit po celý život. Dobrý zdravotní stav je důležitým předpokladem pro bezpečnost a plnohodnotné zapojení do kurzu. Proto vám doporučujeme předem se připravit a ujistit se, že jste fyzicky způsobilí k absolvování takového kurzu. Nezbytné je také mít pevnou obuv a vhodné oblečení. Dobrou zprávou je, že kurz probíhá po celý rok. Takže neváhejte a vstupte do světa dobrodružství a dovedností přežití. Přidejte se do kurzu v Rynolticích u Liberce a získejte nejen praktické dovednosti, ale také nezapomenutelné zážitky a nové přátelství se stejně smýšlejícími lidmi.


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Jaké jsou recenze na kurz přežití?

Super zážitek, profesionální přístup organizátorů, výborné zázemí pro pořádání zážitku. Miloslav A., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kurz přežití Rynoltice u Liberce – Půjdete do toho?