Kurz přežití Klatovy 🏞️

Připravte se na dobrodružství, které vás zavede do divočiny. Kurz přežití v Klatovech vám umožní získat dovednosti nezbytné pro přežití v přírodě. Postavte si vlastní příbytek, rozdělejte oheň jen pomocí křesadla, najděte a vyčistěte pitnou vodu a naučte se orientovat v terénu ve dne i v noci. Je čas znovuobjevit dovednosti, které jako civilizovaní lidé často ztrácíme, ale které se mohou ukázat jako neocenitelné. Na našem dvoudenním zážitkovém kurzu opustíte svou komfortní zónu, vypnete telefon a postavíte se tváří v tvář přírodě a výzvám, které pro vás připravíme. Naučíte se přežít. Více o kurzu přežití v Klatovech


Jak kurz přežití Klatovy probíhá?

Kurz začíná setkáním se zkušeným instruktorem, který vám průběh celého kurzu popíše. Společně se vydáte do lesa, kde začne vaše zážitkové dobrodružství přežití. Během kurzu se naučíte mnoho praktických dovedností souvisejících s přežitím, orientací v prostoru, stavbou přístřešků, rozděláváním ohně, přírodní filtrací vody a postupy v krizových situacích. Budete objevovat, jaký zdánlivý diskomfort jste schopni přežít, když jiná možnost není. Náš kurz kombinuje praktické postupy s psychologií, která je v krizových situacích stejně důležitá. Bude vás provázet profesionální voják, lektor Armády ČR a expert na přežití, který má bohaté zkušenosti z misí v zahraničí a výuky přežití pro profesionály i civilisty.

Kurz obvykle začíná v pátek večer a končí v neděli odpoledne, abyste měli dostatek času pro skutečné dobrodružství. Nezbytnou výbavu tvoří oblečení pro pobyt v přírodě, pevné boty (ideálně kožené), ešus, nůž, pláštěnka (ideálně pončo), baterka a dostatečně prostorný batoh. Přesný seznam potřebného vybavení vám poskytneme před samotným zážitkem.


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Kurz přežití Klatovy – Půjdete do toho?